چه اطلاعاتی را می توان در جیمیل آیفون تغییر داد ؟

همیشه هنگام ساخت یک اکانت جیمیل از شما اطلاعاتی درخواست می شود که وارد کردن آن اطلاعات به صورت درست از لازمه های ساخت یک ایمیل معتبر است. پرسیدن سوال های امنیتی و وارد کردن اطلاعات زمانی برای شما کاربرد خواهد داشت که به هر دلیلی رمز عبور جیمیل خود را فراموش کرده باشید و یا قصد تعویض آن را داشته باشید. اما اطلاعاتی که از شما در زمان ثبت نام در جیمیلی خواسته می شود شامل نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، جنسیت و... می باشد که هر زمان که مایل بودید می توانید آن اطلاعات را به روشی که در ادامه به آن خواهیم پرداخت تغییر دهید.


راهنمای تغییر اطلاعات جیمیل در گوشی آیفون

برای تغییر اطلاعات جیمیل در گوشی آیفون خود لازم است مراحل زیر را طی کنید تا بتوانید تاریخ تولد، جنسیت، اسم و... را عوض کنید.

ابتدا از طریق مرورگر گوشی وارد آدرس زیر شوید:

https://myaccount.google.com/intro

اگر برای اولین بار از طریق گوشی آیفون خود وارد حساب کاربری خود شوید، در این مرحله با گزینه ی Sign in مواجه می شوید که لازم است با کلیک روی آن ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید و وارد اکانت خود شوید.

در این مرحله گزینه ی  Your Personal Info را انتخاب نمایید.

 

 

بعد از انجام مراحل بالا وارد صفحه ی اصلاح مشخصات حساب جیمل خود شده که روی هر کدام از فیلد های کلیک کنید می توانید مشخصات مربوط به آن را تغییر دهید:

 

 

منیع : عوض کردن اطلاعات جیمیل در آیفون چگونه است

هیواتک , سامانه مشاوره هیواتک , رفع مشکلات رایانه , رفع مشکلات موبایل , رفع مشکلات اینترنت , پاسخگویی به سوالات کامپیوتری , پاسخگویی به سوالات رایانه ای , پاسخگویی به مشکلات رایانه ای , سامانه رایانه کمک هیواتک , رایانه کمک هیواتک , رایانه کمک تلفنی ,مشاوره خرید موبایل , رفع مشکلات کامپیوتری , مشکلات کامپیوتری تلفنی , مشاوره خرید لپ تاپ ,معرفی پیام رسان تلگرام و نحوه عضویت , خاموش شدن چراغ اینترنت مودم و قطع و وصل شدن اینترنت , روش های پاکسازی فایل های اضافی اندروید , معرفی شبکه اجتماعی اینستاگرام و عضویت , علت وصل نشدن کامپیوتر به اینترنت در ویندوز 7 , رفع مشکل دانلود نکردن در گوشی ها, چگونه آیفون را ریست فکتوری کنیم , علائم سوختن کارت گرافیک کامپیوتر , از بین بردن ویروس شورت کات در ویندوز , وقتی آیفون هنگ میکند چه باید کرد؟ , راهنمای اتصال گوشی موبایل به تلویزیون , معرفی پیام رسان گوگل الو ویژگی های آن , رفع مشکل ورود به اینستاگرام , اتصال به کامپیوتر دیگران از طریق اینترنت , بررسی و رفع مشکل نصب زاپیا برای ویندوز , مزیت ویندوز فون نسبت به اندروید , چگونه تیک دوم تلگرام را برداریم؟ , حالت روح تلگرام چیست؟  , رفع مشکل باز نشدن عکس در اینستاگرام , علت قطع شدن وای فای مودم چیست ؟ , چگونه اینترنت همراه اول را فعال کنیم؟ , فعال سازی اینترنت همراه ایرانسل , راهنمای تنظیمات اینترنت همراه رایتل , رفع مشکل صفحه آبی مرگ ویندوز 7 , چگونه می توان فهمید چه کسانی از اینستاگرام من بازدید کرده اند ؟ ,دلیل باز نشدن سایت با اینترنت گوشی , آموزش هارد ریست و سافت ریست ویندوز فون , نحوه دیدن مشخصات کامپیوتر , راهنمای دانلود عکس از اینستاگرام , هیواتک به رفع مشکلات رایانه کمک می کند , جلوگیری از دانلود خودکار در تلگرام , راهنمای ثبت نام در سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی ,راهنمای ثبت نام اینترنتی جواز کسب ,