شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

هیواتک ، تخصصی ترین سایت مشاوره رفع مشکلات رایانه و موبایل

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

غیر فعال کردن پروکسی در مرورگر اکسپلورر

گاهی اوقات ممکن است با مشکل باز نشدن سایت با مرورگر اینترنت اکسپلورر مواجه شوید ولی دلیل این مشکل را ندانید. سر منشاء این مشکلات معمولا پروکسی های مرورگر ها می باشند. فرقی نمی کند از کدام مرورگر استفاده می کنید زیرا این گزینه برای تمامی مرورگر های اعمال شده است که در باره ی آن ها در مقالات غیر فعال کردن پروکسی در کروم و پروکسی در فایر فاکس نیز صحبت کردیم. طبق صحبت های گفته شده همیشه پیشنهاد ما این است که با غیر فعال کردن پروکسی در مرورگر خود به سرعت بارگذاری صفحات وب نیز کمک کنید. به طور مثال یکی دیگر از مشکلات این گزینه زمانی خود را نشان می دهد که برای تنظیمات اینترنت وکانفیگ مودم خود نمی توانید وارد صفحه ی تنظیمات مودم شوید. حال با توضیحاتی که گفته شده اگر قصد غیر فعال کردن پروکسی در مرورگر خود را دارید پیشنهاد می کنیم در مقالات تظیمات غیر فعال کردن پروکسی در مرورگر فایرفاکس و غیر فعال کردن پروکسی در مرورگر کروم با گروه مشاوره هیواتک همراه باشید. همچنین مطالعه ی مقالات مشابه نظیر مک فیلتر مودم دی لینک ، هیستوری گوگل کروم ، آپدیت مرورگر فایرفاکس و خالی کردن کش مرورگر فایرفاکس را نیز برای مطالعه پیشنهاد می کنیم.


حل مشکل ماندن روی لوگو اپل

زمانیکه آیفون شما روی لوگو اپل گیر می کند و بالا نمی آید ، دلایل مختلفی می تواند داشته باشد . هنگ روی آرم اپل می تواند به دلیل بروز یک مشکل در حین آپدیت نرم افزار آیفون شما باشد . دلیل دیگری که برای گیر کردن روی لوگو اپل می تواند وجود داشته باشد نصب نسخه بتای سیستم عامل iOS می باشد و در مورد گوشی هایی که جیلبریک شده اند مشکل ماندن روی لوگو اپل می تواند به دلیل مشکلاتی در رابطه با جیلبریک آن گوشی باشد . در بعضی از موارد نادر نیز مشکل روی آرم ماندن آیفون سخت افزاری می باشد . در مقاله امروز گروه مشاوره هیواتک قصد داریم در خصوص حل مشکل ماندن روی لوگو اپل صحبت کنیم .


غیر فعال کردن پروکسی در مرورگر کروم

از متداول ترین مشکلاتی که کاربران با آن مواجه می شوند، باز نشدن بعضی از صفحات وب می باشد. این در حالی است که تمامی اتصالات اینترنت خود را چک کرده و مشکلی در اتصال اینترنتی آنها نه تنها وجود ندارد اما با این وجود فقط تعدادی از صفحات برایشان باز می شود. وقتی کاربران این مشکل را برای ما بازگو می کنند در اولین قدم به آنها پیشنهاد می کنیم با وارد شدن به تنظیمات پروکسی مرورگر خود و غیر فعال کردن پروکسی نه تنها مشکل باز نشدن بعضی سایت ها را برای خود حل کنند بلکه سرعت باگذاری صفحات وب را نیز برای خود افزایش دهند. زیرا پروکسی در مرورگر مثل "یک راه دور زدن" عمل می کند و در کشور هایی که فیلترینگ وجود ندارد حتی باعث افزایش سرعت نیز می شود ولی این گزینه در کشور ما بی کاربرد بوده و دسترسی به صفحات وب را کند می کند. یکی دیگر از مضرات فعال بودن گزینه ی پروکسی در مرورگر، باز نشدن صفحه ی تنظیمات مودم می باشد که پیش تر نیز به آن پرداختیم. باز شدن صفحه ی تنظیمات مودم ، هنگام تنظیمات اینترنت و کانفیگ مودم برای شما اهمیت بالایی برخوردار است که در مقالات مربوط به تنظیمات مودم درباره ی آن صحبت کردیم. حال با وجود توضیحات گفته شده اگر قصد دارید تنظیمات پروکسی خود را غیر فعال کنید، مقاله ی تنظیمات پروکسی در مرورگر فایرفاکس و اگر از مرورگر کروم استفاده می کنید در این مقاله با گروه مشاوره هیواتک همراه باشید. همچنین مطالعه ی مقالاتی همچون مک فیلتر در مودم دی لینک ، تنظیم مودم tp-linkm7350 ، پیدا کردن اپل آیدیو ردیابی گوشی اندروید را به شما پیشنهاد می کنیم.


آموزش تغییر رمز جیمیل

ممکن است به دلایل مختلفی مثل مشاهده یک فعالیت مشکوک در اکانت جیمیل خود و یا احساس نا امنی در پسورد قبلی و تمایل به انتخاب رمز عبور قوی ، تمایل به تغییر رمز جیمیل خود داشته باشید . قبلا در مقاله فراموش کردن رمز جیمیل و بازیابی پسورد جیمیل در خصوص این دو مقوله صحبت کردیم . اما در مقاله امروز گروه مشاوره هیواتک قصد داریم در خصوص عوض کردن رمز جیمیل صحبت کنیم . همچنین خواندن مقاله راهنمای حذف اکانت جیمیل و حذف همه نامه ها در جیمیل را نیز به ما عزیزان توصیه می کنیم .


پیدا کردن مک آدرس لپ تاپ

معمولا با خرید مودم قصد دارید یک اتصال اینترنتی به صرفه را برای خود محیا کنید. اما به دلیل هزینه ای که برای حجم اینترنت خود می دهید، دوست ندارید شخص دیگری به آن دسترسی داشته باشد و از حجم شما استفاده کند. اما این مسئله تنها به خودتان بستگی دارد. یعنی با رعایت نکات امنیتی که یکی از آن ها اتنخاب پسورد خوب می باشد، می توانید از سو استفاده افراد سودجو در امان باشید. اما اینکه مک آدرس و کاربرد آن چیست را در مقالات مک آدرس گوشی آیفون ، مک آدرس اندروید و مک آدرس مودم دی لینکتوضیح دادیم و در این مقاله نیز به آن می پردازیم. منظور از داشتن مک آدرس این است که شما به راحتی بتوانید از طریق این کد افرادی که می خواهید به مودم شما دسترسی داشته باشند را مشخص کنید. چون این کد غیر قابل تغییر است و هر دستگاه مک آدرس منحصر به فرد خود را دارد. این مقاله برای پیدا کردن مک آدرس لپ تاپ شما نوشته شده است. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات تکمیلی در زمینه ی مک آدرس ، سایر مقالات نظیر ضد هک مودم ، مک آدرس گوشی آیفون ، مک آدرس مودم دی لینک ، تنظیمات اینترنت ، تنظیمات مودم و کانفیگ مودم را نیز مطالعه کنید.